کارتن پنج لایه

از کارتن پنج لایه به دلیل دوام بالا و مقاومت در برابر رطوبت برای جابه جایی و نگه داشتن اجسام سنگین استفاده می شود، در ضمن برای اسباب کشی نیز برای ممانعت از صدمه به وسایل نیز استفاده می شود. کارتن پنج لایه با توجه به یک سری تست های کنترل کیفی وارد بازار می شوند که باید در نظر گرفته شوند. از جمله تست هایی که برای کارتن پنج لایه  اجرا می شود می توان به تست مقاوت کارتن پنج لایه در برابر تحمل فشار که ااگر به صورت اصولی ساخته شود می توان کارتن پنج لایه را با هزینه پایین تری تولید کرد، اشاره کرد.

فروش آنلاین طرح های مختلف کارتن پنج لایه

صنعت بسته بندی فیدار آراد تمام استانداردهای لازم را برای تولید کارتن پنج لایه و انواع دیگرکارتن ها اجرا می کند تا بر اساس سفارش مشتری کارتن ها را تولید نمایند. تست هایی که هنگام تولید کارتن پنج لایه انجام می شود حائز اهمیت است و میزان استقامت چسباندن لبه ها را به یکدیگر می سنجد تا فشار وارده را بتوانند حفظ کنند و تغییر حالت ندهند. فرایند کارتن پنج لایه متناسب با انواع فشارهایی که بر روی سطوح آنها وارد می شود، در مدل ها و ابعاد متعددی طراحی و تولید می شوند.

تولید کارتن پنج لایه در صنعت بسته بندی فیدار آراد

تولید کارتن با تعداد لایه های مختلفی طراحی و تولید می شود و کارتن پنج لایه یکی از روش های تولید  کارتن سازی می باشد. کارتن پنج لایه نسبت به کارتن سه لایه از استحکام بیشتری برخوردار است و در برابر وزن 22 کیلوگرم تا 50 کیلوگرم مقاوم است. معمولاً کارتن پنج لایه به دلیل قابلیت های انعطاف پذیری برایتحمل وزن بالای محصولات سنگین، تنوع در مدل و اندازه و همچنین قیمت به طور گسترده در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

کارتن پنج لایه

به دلیل کارایی بالایی که کارتن پنج لایه دارد در صنعت بسته بندی فیدار آراد در سطح گسترده ای با سایز و قیمت های متناسب تولید می شود. عمدتاً برای ساخت کارتن پنج لایه از دو لایۀ موج دار و سه لایۀ صاف استفاده می شود که با توجه به قواعد استانداردی تولید می شود تا از استحکام بالایی برخوردار باشند. 

صنعت بسته بندی فیدار آراد با سابقۀ درخشان کادر پرسنل خود در صنعت کارتن سازی توانسته محصولات متنوع مرتبط با کارتن سازی را با قیمت متناسب به صورت فروش آنلاین به مشتریان دائمی و آیندۀ خود ارائه دهد. با خرید و سفارش آنلاین کارتن پنج لایه دیگر نگران صرف وقت و هزینۀ خود نباشید و همواره کالاهای خود را با امنیت بالا جابه جا نمائید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید کارتن پنج لایه و مدل های مختلف مرتبط با  کارتن سازی هم اکنون تماس حاصل نمائید تا لیست باکیفیت ترین محصولات را به صورت آنلاین مشاهده نمائید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :