کارتن لمینتی

لمینت در فرایند  کارتن سازی از مهم ترین مراحلی است که در فرایند چاپ در کارتن لمینتی مورد استفاده قرار می گیرد. لمینت نقش بسیار زیادی در ظاهر بسته بندی یک جعبه به شکل کارتن لمینتی دارد. در ضمن کارتن لمینتی با توجه به نوع و جنس چسب لمینت از دوام بیشتری برخوردار است.

در صنعت بسته بندی فیدار آراد از کارتن لمینتی برای ایجاد ماندگاری بالای اجناس استفاده می شود و از طرفداران خاصی برخوردار است.

مزیت تولید کارتن لمینتی

از گذشته تا به امروز از برای محافظت از اقلام و مواد مصرفی از وسایلی برای بسته بندی استفاده می شد. کارتن سازی نیز به عنوان یکی از وسایل اصلی در تجهیزات بسته بندی مورد استفاده قرار گرفته می شود. به دلیل هزینه پایین کارتن و وزن پایین کارتن، فرایند کارتن سازی با تحول زیادی روبه رو شده است و صنعت بسته بندی فیدار آراد نیز با استفاده از فناوری های نوین حال حاضر کارتن سازی را با مدل های مختلفی چون کارتن لمینتی، کارتن پنج لایه، جعبه مقوایی و ... را به صورت حرفه ای انجام می دهد.

کارتن لمینتی

کارتن لمینتی بر اساس یک پروسۀ خاص تهیه می شود و به دو روش لمینت سرد و لمینت گرم تقسیم بندی می شود. دستگاه لمینت سرد در کارتن لمینتی برای تولید کارتن سه لایه و پنج لایه به واسطۀ چسب سیلیکات با عرض های متفاوت رول و شیت ساخته می شوند و در برخیاز بسته بندی های کارتن لمینتی از چسب سلفون و یا به عبارتی از چسب صحافی استفاده می شود.

از لمینت گرم برای ابعاد بزرگتر چون کارتن لمینتی استفاده می شود و از لمینت گرم در ابعاد کوچکتر برای تولید کارت ویزیت، پوستر و منوهای غذا و ... استفاده می شود. 

فروش آنلاین انواع کارتن لمینتی در صنعت بسته بندی فیدار آراد

با توجه به نیاز امروز از کارتن لمینتی به صورت گسترده استفاده می شود و در اکثر صنایع نیز مورد استفاده قرار می گیرد. صنعت بسته بندی فیدار آراد برای گسترش فعالیت  کارتن سازی خود، کارتن لمینتی را برای بالا بردن سطح کیفی بسته بندی محصولات صنایع مختلف تولید می کند و به صورت فروش آنلاین کارتون لمینتی را به مشتریان می تواند عرضه کند. کارتون لمینتی از کاربردی ترین کارتن ها در صنعت بسته بندی است که محصولات را از آسیب جدی محفوظ نگه می دارد.

کارتن لمینتی با استفاده از دستگاه های بزرگ چاپ افست با چند رنگ تولید می شوند و دارای جذابیت بیشتری است. کارتن لمینتی با استفاده از تکنیک یک لایه مقوای  چاپ شده بر روی ورق های کارتن تولید می شوند و مقاومت کارتن ها را بالا می برد.

کارتن لمینتی طی سپری کردن یک چرخه (طراحی طرح های چاپی روی کارتن لمینتی، طراحی خط تیغ، ساخت قالب کارتن لمینتی، أخذ زینک، چاپ پستر، کشیدن سلفون بر روی مقوای چاپ شده، انجام عملیات لمینت، تیغ زدن و دایکات و غیره ) تولید می شود. 

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :