کارتن سازی

امروزه صنعت بسته بندی نقش بسیار مهمی در فروش محصولات را ایفا میکند ، به طوری که مصرف کنندگان قبل از خرید و استفاده محصول موردنظر بسته بندی محصول را مشاهده و سپس جذب خرید محصول می شوند . بااین وجود بسته بندی نشان دهنده ی کیفیت محصول داخلی می باشد . ما در این مجموعه تلاش می کنیم که به محصولات شما لباسی از جنس کیفیت و زیبایی بپوشانیم .

اهمیت کارتن سازی در صنعت

صنعت بسته بندی فیدار آراد با کادر متخصص و مجرب اقدام به تولید انواع مختلف کارتن سازی نموده است. کارتن از کالاهایی است که به وسیلۀ سلولز تشکیل شده است و برای بسته بندی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. کارتن سازی دارای فرایندی است که از اهمیت زیادی برخوردار است چراکه در صنایع مختلف با کارکردهای متنوع، از کارتن هایی با ابعاد و ضخامت های متفاوت به وفور استفاده می شود.

کارتن سازی

تولید کارتن در انواع مختلف

از جمله محصولاتی که توسط صنعت کارتن سازی فیدار تولید می شوند می توان به اقلام ذیل اشاره نمود:

کارتن عادی

فرایند کارتن سازی برای تولید کارتن عادی بدین گونه است که توسط دستگاه تبدیل به شکل برش تولید شده و دارای تلورانس بالای 2 میلی متر است. عموماً برای اغلب بسته بندی ها چون صنایع غذایی، صنایع دارویی و ... از فرایند کارتن سازی عادی استفاده می شود.

کارتن مدل دار

فرایند کارتن سازی برای تولید کارتن مدل دار بدین شکل است که توسط قالب های تیغ دار و بدون تلورانس تولید می گردد. کارتن سازی با ویژگی سوراخ (برای بسته بندی میوه جات، لبنیات و محصولات دریایی )، کارتن سازی به شیوۀ تلسکوپی ( بسته بندی میوۀ موز )، کارتن سازی با مدل دسته دار ( بسته بندی محصولات و قطعات فلزی، پتو و ... )، کارتن سازی با مدل های یک درب ( بسته بندی محصولات با قابلیت نمایش ) و بدون درب (بسته بندی محصولات خانگی سنگین چون لباسشویی، اجاق گاز، یخچال و ... )، از مدل هایی هستند که در فرایند کارتن سازی مدل دار ساخته می شوند.

فروش آنلاین انواع کارتن و باکس

در صنعت بسته بندی فیدار آراد فروش انواع کارتن که در فرایند کارتن سازی تولید می شود را به صورت آنلاین به سراسر ایران عرضه می کند.

 فروش آنلاین انواع کارتن در صنعت بسته بندی فیدار آراد با امتیازی چون هزینه بسیار پایین به دلیل تهیه مواد اولیه ارزان با کیفیت برخوردار است، به دلیل ویژگی سبک و کم وزن بودن کارتن ، کارتن سازی به عنوان یکی از نیازهای اولیه در بسته بندی در صنایع مختلف کاربرد دارد.

همانگونه که مطرح گردید فرایند کارتن سازی از ابتدا از روی رول کاغذ تولید می شود و به دلیل کارایی های متنوع در صنایع مختلف برای امر بسته بندی در رنگ ها و طرح های شکیل و جذاب ساخته می شود تا از خسارت به محصولات جلوگیری به عمل آید. فرایند کارتن سازی اگر با دقت لازم و تجربه کافی صورت گیرد می تواند بخش اعظمی از نیازهای بسته بندی حال حاضر ایران را با استفاده از ایده های خلاقانه در کارتن سازی محیا سازند.

با توجه به معضلاتی که سراسر دنیا با آلودگی محیط زیست مواجه است، صنعت بسته بندی فیدار آراد تلاش دارد فرایند کارتن سازی را با استفاده از الیاف و مواد اولیه بروز انجام دهد و متناسب با آنها خسارت کمترین به محیط زیست وارد شود.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :