جعبه مقوایی

جعبه مقوایی از محصولات بسته بندی کاغذی است که به عنوان پرفروش ترین نوع شناخته شده است. جعبه مقوایی در مصارف گوناگون لوازم خانگی، مواد مصرفی، لوازم آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه از جعبه مقوایی در طرح و رنگ های متنوع و مجذوب برای قرار دادن کادو به عزیزان استفاده می شود و با توجه به نیاز از جعبه مقوایی با ضخامت های متنوع که در بازار به فروش می رسد، می توان انتخاب نمود.

تولید انواع جعبه مقوایی در صنعت بسته بندی فیدار آراد

صنعت بسته بندی فیدار آراد به عنوان با تجربه ترین تولیدکنندگان کارتن سازی در ایران شناخته شده است و از دستگاه های بروز استفاده می کنند و مجموعۀ گسترده ای از انواع محصولات زیر شاخۀ کارتن سازی را طراحی می کنند.

انواع جعبه مقوایی را که در صنعت  کارتن سازی تولید می شود به مدل های متنوع فانتزی، کادویی، تبلیغاتی، صنعتی، تجاری و غیره دسته بندی می شود که معمولاً با رعایت استانداردهای کیفی و کنترلی وارد عرصه بازار می شوند.

جعبه مقوایی

کاربرد جعبه مقوایی

متداول ترین کاربردی که از جعبه مقوایی شده، در بسته بندی دستمال کاغذی، جعبه های خمیردندان، جعبه های تزئینات دکوری، جعبه مقوایی آجیل و خشکبار، جعبه مقوایی گل، جعبه مقوایی برای تنقلاتی چون شکلات، بیسکوییت و ... می باشد که به مرور زمان در طرح های خلاقانه و شکیل طراحی می شوند.  استفاده از جعبه مقوایی جابجایی اجناس را برای اشخاص در محیط های مختلف سهل می نماید

فروش آنلاین انواع متنوع جعبه مقوایی

فروش انواع جعبه مقوایی در بازار به صورت سنتی گذشته صورت می گیرد ولی با گذر زمان با الکترونیکی و اینترنتی شدن اکثر فعالیت ها، صنعت بسته بندی فیدار آراد نیز فروش تولیدات  کارتن سازی خود را به صورت اینترنتی ارائه می دهد. فروش آنلاین انواع جعبه مقوایی باعث شده تا مشتریان بیشتری از مناطق مختلف برای خرید به صنعت بسته بندی فیدار آراد مراجعه می کنند و درآمدزایی را برای آنها افزایش داده است.

جعبه مقوایی در بین انواع مختلف بسته بندی طرفداران بیشتری را به خود جذب نموده است و برای جابه جایی اقلام سبک و سنگین به تداوم استفاده می شود و با توجه به طرح و رنگ بندی های متنوع متناسب با موقعیت های مختلف خریداری می شوند. جعبه مقوایی با توجه به کاربری های متنوع برای جابه جایی پارچه و اقلام سنگین نیز تولید می شوند و با توجه به حجم اقلام و وزن اجسامف جعبه مقوایی در تعداد انبوه تولید می شود.

امروزه بسته بندی شکیل تأثیر زیادی بر روی قیمت فروش اجناس بسته بندی شده در بازار دارد و ارزش استفاده از  جعبه مقوایی روز به روز افزایش یافته است و به عنوان مهمترین مسئله در فروش محصولات به بازار داخلی و بین المللی مطرح می شود.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :